• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

В УЖГОРОДСЬКІЙ МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ПРОЙШОВ ЗАХІД ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ.

alt8 травня – День пам’яті та примирення. Сумна і важлива дата, яка має нагадати всім нам про необхідність збереження миру на планеті та недопустимість війни. На честь цього визначного дня в Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшла патріотична година «Закарпаття у Другій світовій війні : крізь горнило репресій». Захід був організований Ужгородським торговельно-економічним коледжем КНТЕУ  разом з Ужгородською центральною міською бібліотекою.

Викладач  історії  Вікторія Павлик розповіла про угорські репресії проти патріотів Закарпаття, про Ковнерівський процес, продемонструвавши  фільм «Незвідане Закарпаття. 5-ть держав на теренах Закарпаття», про тих героїв, які пройшли табори та вижили.alt

Студенти  зачитали уривки зі спогадів Маргарети Боботи, Карла Лутигу та ін.

Викладач історії Вікторія Павлик розповіла про Голокост та Параїмос (знущання над ромами)  та про радянську репресивну політику.

alt  Студенти завершили захід віршем А. Патрус-Карпатського «Балада про гуцула».

В читальному залі була оформлена книжкова виставка : «Закарпаття у Другій світовій війні : крізь горнило репресій». Видання , представлені на ній,  висвітлюють причини виникнення Другої світової війни,  відтворюють широку панораму подій від початку війни в 1939 році до капітуляції нацистської Німеччини.