Презентація книги Стефана Есселя "Обурюйтесь!".

ББК 84(4ФРА) Ессель, Стефан
E85   Обурюйтесь! / Стефан Ессель; перекл. з фран. В.П. Мотрук. - Ужгород: ІВА, 2012. - 52 с.

Книжок, які заставляють людей задуматись, видають сьогодні не так вже й багато. Книжка Стефана Есселя -"Обурюйтесь!", що стала нині у світі бестселером, уперше вийшла друком у 2010 році у видавництві "Ендіжен" (м. Монпелье).

Автор цієї книжки - великий французький гуманіст, якому притаманне природжене почуття непротивлення злу, чим він охоче ділиться з Іншими. Найгіршою життєвою позицією усіх людей, а передусім молоді, він вважає пасивність, відмову навіть від мирного спротиву. «Обурюйтесь!» - своєрідний маніфест, з яким він звертається до всіх небайдужих людей у різних країнах світу.
Розрахована на масового читача.