• УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА ОЛЬГА ТИМОФІЄВА ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ФОТОВИСТАВКУ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ МІСТА ЧИТАВ СВОЮ ПОЕЗІЮ «ВІЙСЬКОВИЙ ПОЕТ» ВОЛОДИМИР ТИМЧУК

• В головній бібліотеці міста відбулася зустріч з відомою поетесою, психологом та педагогом

• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

Сергій Степа ОПОВІДАННЯ І ЦЕЛМИ

Другу книжку українського прозаїка Сергія Степи склали твори малої прози, проте широкого тематичного діапазону, з незвичайними сюжетними поворотами, оригінальними художніми прийомами. Автор майстерно виводить глибоко психологічні характери, відтворюючи красу і трагізм духовного світу своїх героїв - звичайних людей - сильних і слабких, відданих і зрадливих, закоханих і самотніх, показуючи всілякі їх метаморфози у стосунках між собою, із байдужим і жорстоким світом, у пошуку щастя, любові, істини, гармонії...