• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Творча зустріч з поетом, прозаїком Василем Кузаном

• У літературно - мистецькій вітальні читали поезію і "чаювали"

• КНИГУ ПРО ВІЙНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Майстер-клас з нагоди Міжнародного Дня спонтанного прояву доброти "Добро своїми руками"

Школа громадської дії В Ужгороді

ЗАПРОШУЄМО до участі у ШКОЛІ ГРОМАДСЬКОЇ ДІЇ усіх, хто готовий докладати зусиль для контролю за діями місцевої влади та впливати на рішення, які нею приймаються.

Ми можемо і маємо впливати на рішення, від яких залежить забудова зелених зон міського простору. Ми можемо і маємо знати скільки витрачається коштів на реконструкцію дитячих майданчиків, а скільки на утримання автопарку міської ради. Ми можемо і маємо пропонувати депутатам міської ради проводити громадські обговорення з найважливіших для житлового мікрорайону питань.

Ми знаємо, які інструменти потрібно використовувати для впливу на місцеву владу.

Детальніше за посиланням http://www.ucipr.org.ua/publications/shkola-gromadskoii-diii-v-uzhgorodi

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: