• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

Турнір з шашок

altНапередодні святкування Міжнародного дня жінок в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся турнір з шашок за підтримки відділу фізичної культури та спорту Ужгородської міської ради.
Такий турнір в бібліотеці став хорошою традицією і проводиться не вперше.
Змагання проходили захоплююче, кожен учасник докладав силу і енергію для того, аби вибороти перемогу. Відчувалося, що багато з них уже бере участь у турнірі не вперше.
Наполеглива боротьба між 18 учасниками проводилася у три раунди. Переможці і призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.
За результатами змагань перше місце посіла:
І –ше місце: Іванчулинець Ірина Григорівна;
ІІ –ге місце: Мамедова Лейла Фізуліївна;
ІІІ –тє місце: Блохіна Тетяна Олександрівна                            alt
Сподіваємось, що нам вдасться не порушувати хороші традиції і проводити такі турніри регулярно, які з кожним разом будуть на вищому рівні.
Висловлюємо вдячність організаторам (Шпонтак Сергій та Павлов Євгеній «Спорт для всіх"), що допомагають нам в організації турнірів.