• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Творча зустріч з поетом, прозаїком Василем Кузаном

• У літературно - мистецькій вітальні читали поезію і "чаювали"

• КНИГУ ПРО ВІЙНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Турнір з шашок

altНапередодні святкування Міжнародного дня жінок в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся турнір з шашок за підтримки відділу фізичної культури та спорту Ужгородської міської ради.
Такий турнір в бібліотеці став хорошою традицією і проводиться не вперше.
Змагання проходили захоплююче, кожен учасник докладав силу і енергію для того, аби вибороти перемогу. Відчувалося, що багато з них уже бере участь у турнірі не вперше.
Наполеглива боротьба між 18 учасниками проводилася у три раунди. Переможці і призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.
За результатами змагань перше місце посіла:
І –ше місце: Іванчулинець Ірина Григорівна;
ІІ –ге місце: Мамедова Лейла Фізуліївна;
ІІІ –тє місце: Блохіна Тетяна Олександрівна                            alt
Сподіваємось, що нам вдасться не порушувати хороші традиції і проводити такі турніри регулярно, які з кожним разом будуть на вищому рівні.
Висловлюємо вдячність організаторам (Шпонтак Сергій та Павлов Євгеній «Спорт для всіх"), що допомагають нам в організації турнірів.
Цікава стаття? Поділися нею з іншими: