• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Творча зустріч з поетом, прозаїком Василем Кузаном

• У літературно - мистецькій вітальні читали поезію і "чаювали"

• КНИГУ ПРО ВІЙНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Майстер-клас з нагоди Міжнародного Дня спонтанного прояву доброти "Добро своїми руками"

"Рожеве дерево - японська сакура"

altНаприкінці квітня Ужгород перетворюється на справжній райський сад, адже починає цвісти екзотична японська вишня –сакура. Під час цвітіння сакури в Ужгороді відбувається музично-творчий фестиваль «Сакура Фест». Ужгородська центральна міська бібліотека  в рамках цього фестивалю теж  прийняла участь.

Сьогодні,28 квітня у літературно - музичній вітальні клубу «Гармонія» відбувся відеоперегляд під назвою «Рожеве дерево – японська сакура».alt

Працівник читального залу Андріана Гузак розповіла присутнім про це рожеве диво-дерево. Під час розповіді ознайомила з легендами  та історичними  фактами звідки саме потрапила до нас сакура, а також коли припадає цвітіння. Підготували підбірку сюжетів місцевих і всеукраїнських змі, які висвітлювали  ці події, а також підбірку гумористичних фотографій, опублікованих у соціальних мережах.

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: