• "Серце, що кохає"

• В ПРОЕКТІ «РОЗКРИЙ СВІЙ ТАЛАНТ» ДЕБЮТУВАЛА СТУДЕНТКА УЖГОРОДСЬКОГО МУЗИЧНОГО КОЛЕДЖУ ДАР’Я ГУЗИНЕЦЬ

• «Квіти у полі, там, де Крути»

• УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА МУЗИЧНО ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ЗБІРКУ ПОЕЗІЙ У МІСЬКІЙ БІБЛОТЕЦІ

• В МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ДЕБЮТУВАЛА ПОЕТЕСА НАТАЛІЯ ЯСТРЗЕМСКІ

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ МІСТА ЧИТАЛИ ВІРШІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ

Новий досвід співпраці бібліотеки з громадськими організаціями

У понеділок, 15 квітня 2013 р. була підписана двостороння угода між Асоціацією Молодіжних Ініціатив краю та Ужгородською міською центральною бібліотекою "Про творче співробітництво на 2013 рік". Згідно з цим документом бібліотека зобов'язується надавати ужгородському фотоклубу "РАКУРС", як структурному підрозділу АМІК приміщення для проведення засідань та сприяти розвитку аматорського фото-руху в Ужгороді.

Як заявив голова Правління молодіжної організації АМІК Петро Ренжин, окрім щосуботніх зборів та навчань для фотографів-аматорів "Ракурс" готує ряд пленерів та семінарів-навчань із залученням уже відомих закарпатських фотографів та організації виставок аматорського фото.

На початку травня 2013 року заплановано провести першу таку виставку на пішоходному мості м.Ужгорода".

Юрій Ломакін, голова фото-клубу "РАКУРС", повідомив про співпрацю фотоклубу з різними фотостудіями та організаціями. Посвідчення члена ужгородського фото-клубу "РАКУРС" дасть змогу фотографам-аматорам отримувати консультації та знижки у фотосалоні AGFA (вул.Корзо).