• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Творча зустріч з поетом, прозаїком Василем Кузаном

• У літературно - мистецькій вітальні читали поезію і "чаювали"

• КНИГУ ПРО ВІЙНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Майстер-клас з нагоди Міжнародного Дня спонтанного прояву доброти "Добро своїми руками"

Скайп-конференція «Право на мирні зібрання та практика його реалізації в Україні. Закарпатський контекст»

15 березня з 16 до 18 години в Регіональному тренінговому центрі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка відбулася скайп-конференція «Право на мирні зібрання та практика його реалізації в Україні. Закарпатський контекст». Захід проводили ГО «Закарпатський Громадський Центр» за експертної підтримки Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!».

Експертами заходу були:
Владимир Чемерис – керівник ВГО «Інститут Республіка»;
Володимир Феськов, - координатор ГО «Закарпатський Громадський Центр»;
Михайло Каменєв - член Консультативної ради при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини.
Під час скайп-конференції було обговорено суть мирних зібрань та їх значення для місцевої громади, ефективна організація заходів, обставини пов’язані з реалізацією права на мирні зібрання в районних центрах Закарпатської області, презентовані результати дослідження й аналізу рішень місцевої влади області, що регулюють це право та шляхи взаємопорозуміння між громадою та владою.
Володимир Феськов охоче відповідав на запитання, які задавали бібліотеки Закарпаття.
А також до участі були запрошені представники громадськості та громадських організацій, засобів масової інформації, органів місцевого самоврядування.

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: