• "Серце, що кохає"

• В ПРОЕКТІ «РОЗКРИЙ СВІЙ ТАЛАНТ» ДЕБЮТУВАЛА СТУДЕНТКА УЖГОРОДСЬКОГО МУЗИЧНОГО КОЛЕДЖУ ДАР’Я ГУЗИНЕЦЬ

• «Квіти у полі, там, де Крути»

• УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА МУЗИЧНО ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ЗБІРКУ ПОЕЗІЙ У МІСЬКІЙ БІБЛОТЕЦІ

• В МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ДЕБЮТУВАЛА ПОЕТЕСА НАТАЛІЯ ЯСТРЗЕМСКІ

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ МІСТА ЧИТАЛИ ВІРШІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ

В міській бібліотеці переглядали фільм про звичаї та обряди на Івана Купала

altНапередодні свята Івана Купала в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся відео-перегляд «Ой, на Івана, ой, на Купала».
З глибини віків прийшло до нас Купало — свято літнього сонцестояння, свято тепла, молодості та кохання, яке відзначається з 6 на 7 липня. У колі річних свят Купало — одне з найголовніших. За народним повір’ям, у цей день відбуваються різні дива: трави і квіти набувають магічної сили, земля відкриває свої скарби, сонечко спускається з неба, щоб викупатись у річці, а опівночі вогнистим цвітом розквітає папороть — хто знайде той цвіт, той здобуде багатство і здоров’я.

alt
Вшанування літнього сонця відбувається біля води і обов’язково з вогнищем, водили хороводи, дівчата плели вінки, спускали по воді…. Таким чином віддається шана двом життєносним силам – живій воді і світлоносному сонцю…
В читальному залі розгорнута книжкова виставка «Магічне свято Івана Купала».alt