Студенти Ужгородського музичного коледжу змагалися в інтелектуально - екологічній грі «Відкрита долоня моєї землі».

Спілкуючись із природою, ми заспокоюємося, забуваємо про щоденні турботи, образи, роздратування та невдачі. Людина – частина природи, але ми не завжди пам’ятаємо про це.
Напередодні Міжнародного дня Матері-Землі в Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально - екологічна гра «Відкрита долоня моєї землі».
     Студенти Ужгородського музичного фахового коледжу імені   Д. Є. Задора змагалися в різноманітних конкурсах: «Зелена стежина», «Відгадай хто або що?», «Вустами дитини», «Чиї сліди?», «Анаграми» та ін. А команда – переможець отримала сертифікат.
Протягом заходу учасники команд та всі присутні проявляли кмітливість, креативне мислення,  підвищили рівень обізнаності як бути дружніми до довкілля.