"Бабин Яр - пам'ять на тлі історії" - година пам’яті жертв Бабиного Яру.

Сьогодні, в читальному залі нашої бібліотеки відбулась година пам’яті жертв Бабиного Яру.
Бабин Яр - це не тільки трагедія минулої війни, це урок на майбутнє, який знову і знову нагадує, як важливо запобігати насильству та берегти мир.
Присутні на заході студенти Ужгородський музичний фаховий коледж імені   Д. Є. Задора дізналися, що Бабин Яр - місце -пам'ятка про жахливі наслідки Другої світової війни, де восени 1941 року відбулися масові розстріли мирного населення міста. Тут, протягом двох років, німецькими окупантами було закатовано понад сто тисяч людей різних національностей.
Гості заходу  переглянули документальні кадри про жахіття Бабиного Яру та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тисяч загиблих…