Інформаційна година «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя»

Напередодні Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом та Днем порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми у читальному залі нашої бібліотеки пройшла інформаційна година «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя».

На зустріч зі студентами УТЕК КНТЕУ  було запрошено консультанта з питань ВІЛ  «Благодійної організації 100% життя» Кіру Семеренко. Захід пройшов у формі діалогу, під час обговорення  студенти активно обговорювали теми ВІЛ/СНІДу, спілкувались та ділились думками щодо здоров`я, висловлювали своє ставлення до ВІЛ-інфікованих людей. Вчилися пов`язувати свої особисті поведінкові ризики із можливими наслідками та розробляли особисті профілактичні стратегії.

СНІД ще не переможений, ось чому нам так важливо навчитися слухати тих, хто опинився по той бік біди.