Презентація книжки творів Олександра Духновича "МОЯ ЛІРА И КИМВАЛ

9 грудня в читальному залі нашої бібліотеки відбулась презентація книжки творів Олександра Духновича "МОЯ ЛІРА И КИМВАЛ". У виданні вибрані поезії, проза та драматичні твори літератора.
Уклав збірку кандидат філологічних наук, нині доцент Пряшівського університету (Словаччина) Валерій Падяк – відомий краєзнавець Закарпаття.  А підготувала книжку до друку Лариса Падяк.
Олесандр  Духнович – педагог, літератор, організатор народного шкільництва, активний світський і церковний діяч.  Саме він  є ключовою постаттю закарпатської історії ХІХ століття, ставши  тим двигуном, який започаткував національне відродження, а авторитет мав серед народу такий високий, що його прозивали «батьком». (На кшталт пізнішого «батька Волошина» чи «батька Махна»).