Зустріч з модераторкою кіноклубу медіапросвіти з прав людини Кіноклуби Docudays UA при ГО Центр культурних ініціатив «Фортеця Унг» Ларисою Шуваловою.

Сьогодні в Ужгородській публічній бібліотеці пройшла зустріч з модераторкою кіноклубу медіапросвіти з прав людини Кіноклуби Docudays UA при ГО Центр культурних ініціатив «Фортеця Унг»  Ларисою Шуваловою. Разом зі студентами Ужгородський музичний фаховий коледж імені   Д. Є. Задора переглянули документальний фільм «Мова», режисера  Сергій Лисенко.
У фільмі  йдеться  про мовні курси, які активісти проводили в містах Донецької та Луганської областей.
По закінченню учасники активно взялись до обговорення стрічки та висловили власні погляди, важливість популяризації та використання української мови в публічному просторі.