Перегляд та обговорення художнього фільму «Крути 1918».

29 січня, до Дня пам’яті Герої Крут в нашій бібліотеці відбувся перегляд та обговорення художнього фільму «Крути 1918».

Щороку Україна вшановує пам’ять Героїв Крут.

У далекому 1918 році декілька сотень молодих юнаків у нерівному бою стримали наступ більшовиків на Київ.

Саме мужність і звитяга – завжди були і є головною особливістю менталітету нас - українців.

Присутні на заході користувачі бібліотеки, в затишній та дружній атмосфері за чашкою чаю, переглянувши та обговоривши стрічку, прийшли до висновку, що такі українські фільми, як «Крути 1918» все ж потрібні не тільки як ознайомлення з історією нашої країни, але й розвиток нашої кіноіндустрії.

Герої Крут назавжди залишаться в свідомості українського народу взірцем любові і відданості рідній землі, а їх подвиг – надихає на боротьбу. Честь і слава тим, хто боронив Українську Державу та честь і слава тим, хто захищає її нині!