1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

  • Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація дитячих робіт «Світ очима дітей» студії образотворчого мистецтва «Золота палітра»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»


ДОКЛАДНО/ Поетичний дебют Дар’ї Гузинець

Усе про життя, в якому присутні біль, кохання, розпач, радість: філософські теми лягли в основу віршів Дар’ї Гузинець, родом із Мукачева. Ці відчуття близькі її серцю, адже кожен поетичний рядок – ліричний відгук на певну подію, яка справила на дівчину велике враження. Поезія – не єдиний талант Дар’ї Гузинець. Дівчина навчається оперному співу в Ужгородському музичному училищі ім. Д. Задора. Відтак, пробує свої сили у якості автора текстів та музики до пісень.
Можливість презентувати свій поетичний талант широкому загалу дівчині надала ГО «Panorama-Art», ініціатором створення та головою якої є музикант та педагог Юлія Тетерюк-Кінч. Презентацію поетичної творчості влаштували в Ужгородській міській центральній бібліотеці – своєрідному мистецькому майданчику в рамках проєкту «Розкрий свій талант», керівником якого є бібліотекар 1-ої категорії Андріана Гузак.

 

 

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі