-
В Ужгородській публічній бібліотеці відбувся музично-літературний вечір «Таємниці Сковороди».
-
«Тобі, Україно – моя шана і любов», під такою назвою в Ужгородській публічній бібліотеці пройшли патріотичні читання.
-
В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills
-
Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською
-
Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.
-
Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"
Звіт
Звіт про роботу Комунального закладу "Ужгородська публічна бібліотека" Ужгородської міської ради за 2021 рік
Звіт про роботу Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи за 2020 рік
Нам із вами пощастило жити в часи, коли заїжджені стереотипи невпинно поступаються новим свіжим віянням. Хтось іще пам'ятає легендарне загрозливо – попереджувальне «Дотримуйтесь тиші в бібліотеці!»? Починаєте забувати? І правильно! Час ту тишу забути остаточно! Нині в бібліотеках прагнуть, аби життя в них вирувало, аби любов і повага до книги уживались із дитячим галасом та активним дорослим спілкуванням, з іграми, тренінгами, клубними засіданнями, творчими зустрічами, дискус – клубами, медіапрезентаціями тощо.
Ужгородська міська централізована бібліотечна система включає центральну міську бібліотеку, міську бібліотеку для дітей та 3 бібліотеки - філії, які розташовані у різних куточках міста та охоплюють практично всі його мікрорайони. У 2020 році діяльність бібліотек була спрямована на підтримання позитивного іміджу, здійснення оперативного і комфортного обслуговування користувачів на більш якісному рівні, забезпечення інформацією щодо діяльності органів влади, здійснення просвітницької діяльності шляхом популяризації досягнень вітчизняної та світової науки, культури та літератури, впровадження нових форм роботи та сучасних інформаційних технологій.
Пандемія коронавірусу COVID – 19 створила для бібліотек міста, як і всього світу, незвичну ситуацію, що вимагала необхідності швидкого реагування та пошуків нових методів роботи. Розгубленість першого місяця минула, і бібліотеки почали оперативно заявляти про себе в онлайн – середовищі: в новинних стрічках сайту, блогів, соцмереж стали прикладом популяризації офіційних джерел інформації щодо висвітлювання підтвердженої ситуації з коронавірусом. Активно спілкувалися з користувачами в соціальних мережах, проводили майстер – класи, надавали послуги із добору літератури та безліч корисних посилань, демонстрували віртуальні виставки книг, готували і поширювали матеріали для психологічного розвантаження та релаксу.
-
Публічна інформація
-
Громадський інформаційний простір