1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

  • Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.

  • Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»


Звіт

Звіт про роботу Комунального закладу "Ужгородська публічна бібліотека" Ужгородської міської ради за 2022 рік

Неділя, 15 січня 2023


Звіт про роботу Комунального закладу "Ужгородська публічна бібліотека" Ужгородської міської ради за 2021 рік

 

 

Звіт про роботу Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи  за 2020 рік

  Нам із вами пощастило жити в часи, коли заїжджені стереотипи невпинно поступаються  новим свіжим віянням. Хтось іще пам'ятає легендарне загрозливо – попереджувальне «Дотримуйтесь тиші в бібліотеці!»? Починаєте забувати? І правильно! Час ту тишу забути остаточно! Нині в бібліотеках прагнуть, аби життя в них вирувало, аби любов і повага до книги уживались із дитячим галасом та активним дорослим спілкуванням, з іграми, тренінгами, клубними засіданнями, творчими зустрічами,  дискус – клубами,  медіапрезентаціями тощо.

         Ужгородська міська централізована бібліотечна система включає центральну міську бібліотеку, міську бібліотеку для дітей та 3 бібліотеки - філії, які розташовані у різних куточках міста та охоплюють практично всі його мікрорайони.  У 2020 році діяльність бібліотек була спрямована на підтримання позитивного іміджу, здійснення оперативного і комфортного обслуговування користувачів на більш якісному рівні, забезпечення інформацією щодо діяльності органів влади, здійснення просвітницької діяльності шляхом популяризації досягнень вітчизняної та світової науки, культури та літератури, впровадження нових форм роботи та сучасних інформаційних технологій.

          Пандемія  коронавірусу  COVID – 19 створила для бібліотек міста, як і  всього світу, незвичну ситуацію, що вимагала необхідності швидкого реагування  та пошуків нових методів роботи. Розгубленість першого місяця минула, і бібліотеки почали оперативно заявляти про себе в онлайн – середовищі: в новинних стрічках сайту, блогів, соцмереж стали прикладом популяризації офіційних джерел інформації щодо висвітлювання підтвердженої ситуації з коронавірусом.  Активно спілкувалися з користувачами в соціальних мережах, проводили майстер – класи, надавали послуги із добору літератури та безліч корисних посилань, демонстрували віртуальні виставки книг, готували і поширювали матеріали для психологічного розвантаження та релаксу.

Переглянути повний текст

 


Ми в соцмережах


Публічні закупівлі