1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

  • Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.

  • Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»


До 1 липня триватиме прийом документів на здобуття міської премії імені Петра Скунця.

Понеділок, 03 червня 2024

Уже традиційно Ужгородська міська рада проводить конкурс на здобуття міської премії імені Петра Скунця – творчої відзнаки, якою нагороджують літераторів та краєзнавців, твори яких популяризують Ужгород, його історію, сучасність.
На здобуття премії щорічно висувають високохудожні твори, опубліковані окремими книгами, які вийшли в друк протягом останніх трьох років та стали помітним явищем у літературі чи краєзнавстві.
Премією нагороджуються літератори та краєзнавці, які проживають та зареєстровані в Ужгороді.

Детальніше »


Працівники Ужгородської публічної бібліотеки провели інформативно - профілактичну акцію спрямовану проти тютюнопаління.

Четвер, 30 травня 2024

31 травня у всьому світі проводиться міжнародна акція по боротьбі з курінням – Всесвітній день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму. Він був встановлений в 1988 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) на 42 сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я. За статистичними даними, Україна займає одне з перших місць в Європі за кількістю курців.

Детальніше »


Презентація книги Василя Лакатоша «У своїм краю шукай долю свою…»

Вівторок, 28 травня 2024

Сьогодні, у Всеукраїнський день краєзнавства до бібліотеки завітав письменник-верховинець з Воловеччини - Василь Лакатош. Для бібліотечних працівників презентував свою книгу «У своїм краю шукай долю свою…». Вступним словом виступив науковець, педагог, поет Михайло Бабидорич, який привітав та представив видання п.Василя.

Детальніше »


В Ужгородській публічній бібліотеці відбувся літературно-мистецький вечір «В гостях у Мельпомени», присвячені творчості В. Шекспіра та Л. Українки

Понеділок, 27 травня 2024

27 травня в Ужгородській публічній бібліотеці відбувся літературно-мистецький  вечір «В гостях у Мельпомени»,  присвячені творчості В. Шекспіра та Л. Українки, ініціатором та організатором якого була викладачка Ужгородського фахового циклової комісії Спеціалізації «Спів» Віра Георгіївна Кобулей.

Детальніше »


В Ужгородській публічній бібліотеці пройшов майстер-клас з живопису «Автопортрет».

Вівторок, 14 травня 2024

14 травня в Ужгородській публічній бібліотеці пройшов майстер-клас з живопису «Автопортрет».  Майстер-клас проводив викладач Закарпатської академії мистецтв Євген Цап.

Детальніше »


В Ужгородській публічній бібліотеці пройшов майстер–клас Одарки Долгош «Акварель»

Субота, 20 квітня 2024

20 квітня в Ужгородській публічній бібліотеці пройшов майстер–клас «Акварель». Майстер-клас проводила Одарка Долгош - заслужена діячка мистецтв України, лауреатка обласної премії ім. Й. Бокшая та А. Ерделі, членкиня національної спілки художників України, голова ГО «Асоціації творчих жінок Закарпаття «Нова форма», кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри дизайну Закарпатської академії мистецтв.

Детальніше »


В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла екологічна гра «Від екології довкілля до екології душі».

Середа, 17 квітня 2024

Серед глобальних проблем людства одне з основних місць за своєю значимістю у розвитку цивілізації займають екологічні. На жаль, більшість населення планети не переймається ними, не задумується, що поступово знищуючи флору і фауну, забруднюючи воду, повітря, ґрунти, ми позбавляємо себе життєво необхідних умов існування, тобто знищуємо нашу Землю, а цим – і себе. Сьогодні досить гострою є проблема екологічного просвітництва. І, тому бібліотекарі Ужгородської публічної проводять заходи з цієї тематики. Так, сьогодні, 17 квітня в Ужгородській публічній бібліотеці пройшла екологічна гра «Від екології довкілля до екології душі».

Детальніше »


Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

Вівторок, 02 квітня 2024

2 квітня в Ужгородській публічній бібліотеці відбулась зустріч з чудовою людиною, письменницею, книжковою блогеркою, засновницею і модераторкою літературного клубу Оксамитки у київській книгарні-кав'ярні "Закапелок", івент-менеджеркою видавництва НК Богдан, авторкою містично-фентезійного роману "Еля", оповідань і віршів у колективних збірках Оксамиткою Блажевською.

Детальніше »Сторінка 1 з 37

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі