1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація дитячих робіт «Світ очима дітей» студії образотворчого мистецтва «Золота палітра»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

  • Презентація книжок «Пісні українців Кубані» та «Пісні українців Мараморощини (Румунія)» Івана Хланти

  • В УЖГОРОДІ НА БАЗІ БІБЛІОТЕКИ РОЗПОЧАЛА СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ «ШКОЛА ВИХІДНОГО ДНЯ»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відкрилася унікальна фотовиставка на підтримку Всеукраїнської акції «Вшануй»


Презентація школи Ican Uzhorod

Субота, 28 січня 2023


Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

П'ятниця, 27 січня 2023

27 січня в Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна  бібліотека для дітей та юнацтва». В рамках цього проєкту на базі бібліотек будуть проводитись безкоштовні курси вивчення словацької мови для дітей.

На заході відбулось знайомство зі школою iCan School ( Братіслава, Кошіце), яка і є ініціатором та організатором цих курсів.

Детальніше »


В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла година – спомин «Гірка пам’ять Голокосту».

Середа, 25 січня 2023

27 січня у всьому світі відзначається День пам’яті жертв Голокосту. Саме в цей день у 1945 році було звільнено в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.

Детальніше »


Набір на безкоштовні курси словацької мови для дітей та зустріч-знайомство зі школою iCan School

Вівторок, 17 січня 2023

 

                                                                    

 

 

 

 

 

Набір на безкоштовні курси словацької мови для дітей та зустріч-знайомство зі школою iCan School

Акредитована мовна школа iCan (Братислава, Кошиці) запрошує на знайомство з програмами курсів словацької мови, які будуть доступні з лютого місяця в Ужгороді.

Також, на вас чекає презентація авторських підручників словацької мови для дітей, яким немає аналогів.

І найголовніше!

iCan оголошує набір на курси словацької мови для дітей шкільного віку в Ужгороді БЕЗКОШТОВНО. Реєстрація за посиланням - 

https://study.icanschool.sk/slovak-for-kids-uzhgorod

Тривалість курсу: лютий – травень 2023 року

Заняття відбуватимуться двічі на тиждень, у позаурочний час. Адресу повідомимо пізніше.

Детальніше »


В Ужгородській публічній бібліотеці презентували книгу «Ужгородський некрополь Кальварія»

Середа, 21 грудня 2022

21 грудня в Ужгородській публічній бібліотеці відбулась презентація книги «Ужгородський некрополь Кальварія», яку можна вважати унікальною і на всеукраїнському рівні. Автори видання – відомі краєзнавці Людвіг Філіп, Борис Жулканич та Людмила Сахарова зібрали багатющий матеріал з історії ужгородських кладовищ – Замкового, мікрорайону «Шахта», Капушанського, Радванського, Горянського, Дравецького, Доманинського, Єврейського і, звичайно, Кальварії.

Детальніше »


В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла зустріч представників Регіонального центру з надання БВПД

Середа, 07 грудня 2022

«16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання будь-яких форм насильства, у тому числі насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
У знак підтримки, люди у всьому світі пов’язують помаранчевою стрічкою свій одяг. Це офіційний колір протидії насильству, що символізує світле та вільне майбутнє.

Детальніше »


В читальному залі Ужгородської публічної бібліотеки пройшла інформаційна година "СНІД : життя людства під загрозою"

Четвер, 01 грудня 2022

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання.

Детальніше »


В Ужгородській публічній бібліотеці відбувся вечір-реквієм «Холодний подих згаслої свічі»

Середа, 23 листопада 2022

Сьогодні в Ужгородській публічній бібліотеці відбувся вечір-реквієм «Холодний подих згаслої свічі» присутні запалили свічку та  вшанували  пам'ять безневинно померлих від голоду людей у 1932–1933 рр. Ведуча заходу ознайомила студентів Ужгородський музичний коледж імені   Д. Є. Задора   із трагічними сторінками тих страшних подій нашої історії, що примушують стискатися людські серця. 

Детальніше »Сторінка 1 з 30

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі