![В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/449044055_877149604446323_7512627945517060574_n.jpg)
![Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/0103a0b8-e5f4-4c29-a068-115f52bd9501.jpg)
![Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/428147181_831357905699168_3357860567890776406_n.jpg)
![Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/395275344_760587656109527_6750927871582325198_n.jpg)
![Екскурсія до бібліотеки](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/380889951_737716958396597_1817137167647384204_n.jpg)
![Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/334950543_3363204393929320_6378854898517394141_n 1.jpg)
-
В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills
-
Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською
-
Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.
-
Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"
-
Екскурсія до бібліотеки
-
Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»
Про "особисті кордони" говорили в Ужгородській публічній бібліотеці
Вівторок, 16 липня 2024
У затишній атмосфері Ужгородської публічної бібліотеки, волонтери Ужгородської міської організації ТЧХУ знову організували захід Life Skills, спрямований на розвиток життєвих навичок. І тема сесії була дуже важливою, а саме : «Особисті кордони».
В читальному зала Ужгородської публічної бібліотеки волонтерки Ужгородської міської організації ТЧХУ провели захід Life Skills, спрямований на розвиток життєвих навичок.
Четвер, 11 липня 2024
В читальному зала Ужгородської публічної бібліотеки волонтерки Ужгородської міської організації ТЧХУ провели захід Life Skills, спрямований на розвиток життєвих навичок. Сьогоднішня тема : «Уважне слухання».
Волонтерки Ужгородської міської організації ТЧХУпровели чергову сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок (Life Skills).
Понеділок, 24 червня 2024
![](https://city-library.uz.ua/images/new/449033357_1168768327699090_1066697625851132890_n 1.jpg)
В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills"
Середа, 12 червня 2024
Волонтерки Ужгородської міської організації ТЧХУ вперше в нашій бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills". Під час сесії учасники отримали інформацію про зону комфорту та способи її розширення, мали цікаві розмови та ділилися власним досвідом. Сесія
проходила у дружній та позитивній атмосфері, і всі присутні залишилися задоволені проведеним часом та отриманими знаннями.
Працівники Ужгородської публічної бібліотеки провели інформативно - профілактичну акцію спрямовану проти тютюнопаління.
Четвер, 30 травня 2024
31 травня у всьому світі проводиться міжнародна акція по боротьбі з курінням – Всесвітній день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму. Він був встановлений в 1988 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) на 42 сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я. За статистичними даними, Україна займає одне з перших місць в Європі за кількістю курців.
Презентація книги Василя Лакатоша «У своїм краю шукай долю свою…»
Вівторок, 28 травня 2024
Сьогодні, у Всеукраїнський день краєзнавства до бібліотеки завітав письменник-верховинець з Воловеччини - Василь Лакатош. Для бібліотечних працівників презентував свою книгу «У своїм краю шукай долю свою…». Вступним словом виступив науковець, педагог, поет Михайло Бабидорич, який привітав та представив видання п.Василя.
В Ужгородській публічній бібліотеці відбувся літературно-мистецький вечір «В гостях у Мельпомени», присвячені творчості В. Шекспіра та Л. Українки
Понеділок, 27 травня 2024
27 травня в Ужгородській публічній бібліотеці відбувся літературно-мистецький вечір «В гостях у Мельпомени», присвячені творчості В. Шекспіра та Л. Українки, ініціатором та організатором якого була викладачка Ужгородського фахового циклової комісії Спеціалізації «Спів» Віра Георгіївна Кобулей.
В Ужгородській публічній бібліотеці пройшов майстер-клас з живопису «Автопортрет».
Вівторок, 14 травня 2024
![](https://city-library.uz.ua/images/new/82ebeaf0-f0b0-442d-844f-bbcc7fa4aedc.jpg)
Сторінка 1 з 38
-
Публічна інформація
-
Громадський інформаційний простір