• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

В Ужгороді виступив дует “Інша тиша” (ФОТО)

Катерина Волошина —  київська поетка, авторка десяти поетичних збірок, співавторка шести музично-поетичних альбомів, учасниця різноманітних мистецьких проектів.

Дует «Інша Тиша» — це творча колаборація поетки Катерини Волошиної

(Voloshka) та музиканта, басиста, композитора, мультиінструменталіста Сергія Радзецького.