В Ужгороді презентували книги Олени Гураль "Таємничий вантаж Незалежності" та "З любов’ю, Серж Лифар! Київ назавжди" (ФОТО)

В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла презентація книг «Таємничий вантаж Незалежності» та «З любов’ю, Серж Лифар! Київ назавжди» письменниці Олени Гураль.

Олена Гураль родом з Ужгорода, але життєві обставини склалися так, що останні роки вона проживає в Києві. За фахом – юрист, економіст, за покликанням-письменниця.
Зі слів пані Олени, писати книги на початку було її хобі. Книга «Таємничий вантаж Незалежності» презентована до 30-річчя Незалежності України. Це розповідь про реальні події та про реальних людей, утім, авторка змінила прізвища людей та місця події.  До написання цієї книги письменницю надихнули події 2014-го року.