• #Деньєднання

• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

В Ужгороді відбулася презентація книги Олени Гураль (ФОТО)

В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла презентація книг «Таємничий вантаж Незалежності» та «З любов’ю, Серж Лифар! Київ назавжди» письменниці Олени Гураль.

Олена Гураль родом з м. Ужгород, але життєві обставини склалися таким чином, що останні роки вона проживає в м. Києві. За фахом – юрист, економіст, за покликанням-письменниця.