• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

В Ужгороді відбулася презентація книги Олени Гураль (ФОТО)

В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла презентація книг «Таємничий вантаж Незалежності» та «З любов’ю, Серж Лифар! Київ назавжди» письменниці Олени Гураль.

Олена Гураль родом з м. Ужгород, але життєві обставини склалися таким чином, що останні роки вона проживає в м. Києві. За фахом – юрист, економіст, за покликанням-письменниця.