В Ужгороді провели "бібліотечний" патріотичний сеанс арт-терарпії (ФОТО)

6 квітня в Ужгородській публічній бібліотеці пройшов сеанс арт-терапії "Що/Яка для мене Україна!?", де присутні отримали довгоочікуваний релакс, застосувавши свої творчі таланти.

В Ужгороді провели "бібліотечний" патріотичний сеанс арт-терарпії (ФОТО)

Кожен малював те, з чим асоціюється у нього Україна і потім передавав малюнок по колу, де інші доповнювали своїми домальовками. На завершення кожен отримав свій власний шедевр.

Заключним акордом після арт-терапії став міні майстер-клас з оригамі, де присутні вчилися складати з паперу метелика.

Арт-терапію проводила Тимчук Вікторія, майстер-клас по оригамі - Тимчук Євгенія.

Захід організувала  ВМГО ФРІ - потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні.