• #Деньєднання

• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

У бібліотеці в Ужгороді провели заняття з арт-терапії (Фото)

6 квітня в Ужгородській публічній бібліотеці пройшов сеанс арт-терапії "Що/Яка для мене Україна!?", де присутні отримали довгоочікуваний релакс, застосувавши свої творчі таланти.

В Ужгороді провели "бібліотечний" патріотичний сеанс арт-терарпії (ФОТО)

Кожен малював те, з чим асоціюється у нього Україна і потім передавав малюнок по колу, де інші доповнювали своїми домальовками. На завершення кожен отримав свій власний шедевр.

Заключним акордом після арт-терапії став міні майстер-клас з оригамі, де присутні вчилися складати з паперу метелика.

Арт-терапію проводила Тимчук Вікторія, майстер-клас по оригамі - Тимчук Євгенія.

Захід організувала  ВМГО ФРІ - потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні.