1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

  • Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.

  • Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»


В Ужгороді щосуботи проходить "Школа вихідного дня" для учнів молодших класів (ФОТО)

https://zakarpattya.net.ua/News/220480-V-Uzhhorodi-shchosuboty-prokhodyt-Shkola-vykhidnoho-dnia-dlia-uchniv-molodshykh-klasiv-FOTO

З 14 травня і щосуботи в Ужгородській публічній бібліотеці проходить «Школа вихідного дня» для школярів молодших класів від ГО "Платформа трансформації".

 

Уроки тут незвичні: на заняттях діти розвивають логіку та ерудицію, математичні навички. А ще є цікаві уроки англійської мови.

Ще задовго до війни ГО «Платформа трансформації» мала низку проєктів, які націлені на допомогу в пошуку роботи тим, людям, які тривалий час не працювали, жінкам після декрету, людям з інвалідністю, батькам багатодітних родин, зрештою до проєкту приходили люди, які просто шукали себе професійно. 

Також організація неодноразово влаштовувала проєкт «Просто так», в якому привертала увагу до старості, самотніх стареньких, які в потребі та й допомогла людям похилого віку. 

Серед проєктів особливе місце мали дитячі проєкти. Це і літні табори, де за допомогою творчості з дітками працювало над розвитком соціально-емоційних компетенцій і діджитал школа відповідального блогерства, і мистецькі проєкти для дітей і тренінги з кар'єрного планування та фінансової грамотності для підлітків 

Війна дуже змістила акценти і організації довелось переформатувати роботу. Тепер її активісти продовжують допомагати з пошуком роботи, але тепер допомагають і тим людям, які вимушені були покинути свої рідні домівки і зараз перебувають на заході країни, серед таких часто трапляють просто фантастичні педагоги. 

Так виникла ідея створити для дітей заняття хоча б раз в тиждень і залучати цих педагогів. На ідею пристала міжнародна організація WJR, яка допомагає повністю забезпечити навчальний процес та діток матеріалами.

Наразі запустили 6 дитячих груп у Львові. В  Ужгороді локацію надала Ужгородська публічна бібліотека.

Заняття безкоштовні, але потрібна реєстрація, адже кількість місць обмежена.

https://forms.gle/LEBBiVuTcjdtcJL89

Організатори планують проводити такі заняття весь час аж до перемоги. 

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі