1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills

  • Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

  • Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.

  • Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»


В Ужгороді розпочалися безкоштовні курси словацької мови iCan school для дітей

 
Ми радіємо, що все вдалося, як ми і планували. Нам не зашкодили перебої зі світлом та повітряні тривоги. Ми відкрили дві безкоштовні групи вивчення словацької мови: одну - для школярів 5-8 класів та іншу - для учнів 9-11 класів в Ужгороді.
Дякуємо за можливість навчатися у приміщеннях Міської публічної бібліотеки на вул. Волошина, 20 та її філії № 2 - на вул. 8 Березня.
Безкоштовно мають змогу вчитися, не тільки підлітки з Ужгороду, але і ті діти, що, разом із батьками зараз вимушені перебувати на Закарпатті, через війну. На наших безкоштовних курсах навчаються діти, з різних міст нашої країни.
Кожна дитина отримала комплект наших авторських навчальних матеріалів. Це підручник Aga Slovenčina!, які у кількості 30 примірників, були подаровані нами, для бібліотек міста Ужгород, щоб матеріально допомогти усім бажаючим вивчати словацьку мову. Для практичних завдань, діти придбають унікальний зошит Aga Slovenčina! , який дасть можливість, не лише легко і цікаво виконувати письмові завдання, але й залишиться у них, як підказка, на усі випадки.
Бажаємо нашим вихованцям натхненної праці і якомога скоріше вивчити словацьку мову.

 

 

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі