1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

  • Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація дитячих робіт «Світ очима дітей» студії образотворчого мистецтва «Золота палітра»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

  • Презентація книжок «Пісні українців Кубані» та «Пісні українців Мараморощини (Румунія)» Івана Хланти


В Ужгороді розпочалися безкоштовні курси словацької мови iCan school для дітей

 
Ми радіємо, що все вдалося, як ми і планували. Нам не зашкодили перебої зі світлом та повітряні тривоги. Ми відкрили дві безкоштовні групи вивчення словацької мови: одну - для школярів 5-8 класів та іншу - для учнів 9-11 класів в Ужгороді.
Дякуємо за можливість навчатися у приміщеннях Міської публічної бібліотеки на вул. Волошина, 20 та її філії № 2 - на вул. 8 Березня.
Безкоштовно мають змогу вчитися, не тільки підлітки з Ужгороду, але і ті діти, що, разом із батьками зараз вимушені перебувати на Закарпатті, через війну. На наших безкоштовних курсах навчаються діти, з різних міст нашої країни.
Кожна дитина отримала комплект наших авторських навчальних матеріалів. Це підручник Aga Slovenčina!, які у кількості 30 примірників, були подаровані нами, для бібліотек міста Ужгород, щоб матеріально допомогти усім бажаючим вивчати словацьку мову. Для практичних завдань, діти придбають унікальний зошит Aga Slovenčina! , який дасть можливість, не лише легко і цікаво виконувати письмові завдання, але й залишиться у них, як підказка, на усі випадки.
Бажаємо нашим вихованцям натхненної праці і якомога скоріше вивчити словацьку мову.

 

 

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі