1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

  • Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація дитячих робіт «Світ очима дітей» студії образотворчого мистецтва «Золота палітра»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»


Кохання – вічне джерело

   Сьогодні в літературно-мистецькій вітальні Ужгородської міської бібліотеки відбувся тематично-розважальний вечір до дня Святого Валентина «Кохання – вічне джерело».
   14 лютого, день Святого Валентина – покровителя всіх закоханих. В цей день закохані зізнаються в коханні, надсилають одне одному ніжні та трепетні листи, які називають «валентинками».
   Присутні студенти Ужгородського комерційного технікуму мали чудову нагоду помандрувати країною Любові і Кохання, поблукати вулицями далекого щастя, бо навіть невзаємна і нещаслива любов осяює душу, залишається солодким болем-спогадом.

   Коханням «хворіли» у всі епохи, тому про нього так багато написано, але повторень немає, бо неповторні самі люди і кожне кохання прекрасне і величне.
   Вірші про кохання, які лунали на святі нікого не залишили байдужими, адже це найкращі слова, що причаїлись у найпотаємніших глибинах сердець відомих поетів. Саме кохання, любов – джерело творчого натхнення багатьох поколінь. До цієї одвічної теми завжди зверталися художники, скульптори, філософи, композитори.
   Гості дуже уважно з цікавістю слухали ведучих Світлану Баран та Лейлу Мамедову, протягом вечору проводились різноманітні конкурси і вікторина з подарунками.
   В читальному залі була оформлена книжкова виставка «Любов - найвища на землі краса», з якою мали змогу ознайомитись всі бажаючі.

   До кожного з нас, рано чи пізно, в душу заглядає кохання, воно поза віком і часом.

Кохання нам прикрашує життя,
Цю істину з нас кожен пам’ятає,
Кохання – це щасливе майбуття,
Нема кохання – то й життя немає
Кохайте, люди, будьте чарівні!
Де б не жили, в якому краї,
Найкращими хай будуть на землі
Три звичних слова: «Я тебе кохаю!»

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі