• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

«І пам'ять серця і вічний смуток» (До 70-річчя визволення України і Ужгорода)

День визволення України від фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.
             Цей день було засновано згідно з указом президента "Про День визволення України від фашистських загарбників" від 20 жовтня 2009 року "з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні".

Саме з цієї нагоди  22 жовтня у літературно-мистецькій вітальні відбувся  тематичний вечір «І пам'ять серця і вічний смуток» (До 70-річчя визволення України і Ужгорода).
      Шановним гостем  був запрошений Ветеран  Великої Вітчизняної війни - Микола Олексійович Вавілін, який поділився з присутніми, студентами-першокурсниками Ужгородського музичного училища ім. Д.Задора, своїми спогадами та переживаннями, розповів, який не легкий шлях він пройшов через усю Велику Вітчизняну війну.
Доктор історичних наук, професор Ужгородського Національного університету, письменник та журналіст, член Національної спілки письменників України Сергій Дмитрович Федака розповів присутнім про історію визволення Ужгорода від фашистських загарбників.
В читальному залі оформлена книжкова виставка «Вдячну пам'ять бережемо».

Вечір був організований спільно з Центром соціальних служби для сім'ї, дітей та молоді.