• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

• #Деньєднання

«Бережи порядок, і порядок збереже тебе»

До Дня Конституції в літературно-мистецькій вітальні  Ужгородської міської бібліотеки, спільно з міським центром соціальних служби для сім’ї, дітей та молоді відбулося  засідань  круглого  столу.
     28  червня   1996  року  п’ятою  сесією  Верховної  Ради України  був  прийнятий  Основний  Закон  нашої  держави – Конституція  України.
         Ми  стали  свідками  і  учасниками  творення  новітнього українського  суспільства, свідками   доленосного  звернення Верховної Ради України до  українського  народу  та громадян  України   всіх  національностей .

Довгим та  тернистим  шляхом  йшла  України до  цього  дня. І як  не  згадати  сьогодні  більш  як  тисячолітній  досвід  суспільної  та  політичної  консолідації  українського народу, що  ліг  в  основу  фундаменту  Основного  Закону.
  Ведучі, Бенце Мар’яна  та Баран Світлана провели невеличкий екскурс  в історію української Конституції.
        Директор міського центру соціальних служби для сім’ї, дітей та молоді – Фленько  Іван  Іванович, ознайомили присутніх з перевагами та недоліками нашої Конституції.
       В   читальному  залі    оформлена  книжкова  виставка   матеріали  до  якої  надані   Головним  управлінням   юстиції  в  Закарпатській  області, всі  бажаючі  мають   змогу  ознайомитись з  офіційними   виданнями  міністерства  юстиції.
         Багато  цікавої  інформації  ми отримали від    Богдани   Буц – головного спеціаліста, Головного  управління  юстиції  з  Закарпатській  області.
        Конституційний процес не завершується прийняттям Основного Закону. Надалі українське суспільство повинно розвиватись, дотримуючись цього важливого документа, реалізуючи його в життя.
      Життя вносить свої корективи, передбачається внесення змін до Конституції України, про це ще будуть писати і історики, і правознавці.