![В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/449044055_877149604446323_7512627945517060574_n.jpg)
![Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/0103a0b8-e5f4-4c29-a068-115f52bd9501.jpg)
![Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/428147181_831357905699168_3357860567890776406_n.jpg)
![Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/395275344_760587656109527_6750927871582325198_n.jpg)
![Екскурсія до бібліотеки](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/380889951_737716958396597_1817137167647384204_n.jpg)
![Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/334950543_3363204393929320_6378854898517394141_n 1.jpg)
-
В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills
-
Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською
-
Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.
-
Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"
-
Екскурсія до бібліотеки
-
Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»
"Проблема ВІЛ стосується кожного"
Середа, 03 грудня 2014
Сьогодні (03.12.14) в літературно-мистецькій вітальні Ужгородської міської бібліотеки спільно з Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді пройшла інформаційна година - "Проблема ВІЛ стосується кожного".
ВІЛ - це Вірус Імунодефіциту Людини, який вражає, в основному, імунну систему. СНІД - це Синдром Набутого Імунодефіциту, що є кінцевою стадією ВІЛ-інфекції. А якщо коротко, то ВІЛ-інфекція - це та стадія хвороби, коли вірус знаходиться в організмі, руйнує імунну систему, але ще немає зовнішніх проявів. СНІД - це стадія хвороби, коли організм людини вже не в змозі боротися з різними захворюваннями. Вони прогресують, і в результаті цього наступає смерть.
Провідний спеціаліст Ужгородського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - Бабкіна Анжела Олексіївна – провела з присутніми студентами (Ужгородського музичного училища ім. Д.Задора) бесіду у формі діалогу. Що таке ВІЛ, і що таке СНІД? У чому різниця? Які існують шляхи передачі ВІЛ/СНІДу? Як уникнути зараження ВІЛ /СНІДом? На ці, та багато інших питань присутні отримали відповіді.
Також в рамках заходу присутні переглянули невеличкий фільм про ВІЛ, який заставив замислитись кожного.
Під час проведення заходу працівники бібліотеки роздали студентам інформаційні буклети про ВІЛ/СНІД.
В читальному залі бібліотеки оформлена книжкова виставка «Обери життя».
-
Публічна інформація
-
Громадський інформаційний простір