1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація дитячих робіт «Світ очима дітей» студії образотворчого мистецтва «Золота палітра»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

  • Презентація книжок «Пісні українців Кубані» та «Пісні українців Мараморощини (Румунія)» Івана Хланти

  • В УЖГОРОДІ НА БАЗІ БІБЛІОТЕКИ РОЗПОЧАЛА СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ «ШКОЛА ВИХІДНОГО ДНЯ»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відкрилася унікальна фотовиставка на підтримку Всеукраїнської акції «Вшануй»

  • #Деньєднання


Круглий стіл "Чорнобиль - ти в моїй крові"

    26 квітня ми відзначаємо найтрагічнішу дату в історії нашого народу. 27 років тому, саме в цей день, сталася страшна трагедія-вибух атомного реактора на Чорнобильській АЕС. Райцентр Чорнобиль носить ім'я від назви різновиду гіркого полину - чорнобилки: спочатку так іменувалося древнє поселення на річці Прип'ять, а потім місто, а за ним сучасна атомна електростанція. Пам'ять знову і знову повертається до тієї страшної дати. Щоб вшанувати ліквідаторів на чорнобильській АЕС, 24 квітня у літературно – мистецькій вітальні Ужгородської міської бібліотеки  відбулося засідання круглого  столу  "Чорнобиль - ти в моїй  крові". 

Працівники бібліотеки розповіли студентам Ужгородського комерційного технікуму маловідомі факти про ті страшні дні, про героїзм людей, які ризикували своїм здоров'ям заради спасіння людей і багато яких вже нема серед нас. Ніхто насправді не знає , де закінчується та небезпечна зона, де не зможуть нас дістати невидимі сліди радіації. Чорне око невідомо скільки років залишиться незагойною раною на лоні природи,закарбується в серцях людей, які покинули рідні домівки, обжиті, облаштовані місця. 26 квітня дзвони сповістять що 27років тому впала на Землю бібліейська зірка Полин, яка принесла нещастя і біди.

      Спробуємо далі  не  забувати  про цей  день,  коли  вмирає  пам'ять  про  минуле. Давайте  пам'ятати  і  робити  все,  щоб, не  дай  Бог, нащадкам  не  довелося  знову  зустрітися  із   зіркою  Полин.

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі