• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

Літературний вечір "Літописець долі народної" - до 150 річчя від дня народження Василя Стефаника

З нагоди відзначення 150-ти річчя від дня народження Василя Стефаника - видатного українського письменника, громадського діяча, майстра психологічної новели в Ужгородській центральній міській бібліотеці була проведена літературна година «Літописець долі народної».

Творчість Василя Стефаника - одна з яскравих сторінок української літератури. Вона одержала високу оцінку багатьох визначних майстрів художнього слова. У кожному його рядку, в кожному слові горить любов до рідного знедоленого народу, і ця любов вселяла в серця простих людей віру і надію на кращі часи.

Про життєвий і творчий шлях українського письменника розповіла бібліотекарка читального залу. Присутні на заході переглянули відеоролик про долю письменника, а також книги, які рекомендуємо прочитати.