• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

• Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

• В Ужгородській міській бібліотеці Іван Хланта творчо відзначив свій 80-річний ювілей

• Серце, що кохає

• В ПРОЕКТІ «РОЗКРИЙ СВІЙ ТАЛАНТ» ДЕБЮТУВАЛА СТУДЕНТКА УЖГОРОДСЬКОГО МУЗИЧНОГО КОЛЕДЖУ ДАР’Я ГУЗИНЕЦЬ

Літературний вечір "Літописець долі народної" - до 150 річчя від дня народження Василя Стефаника

З нагоди відзначення 150-ти річчя від дня народження Василя Стефаника - видатного українського письменника, громадського діяча, майстра психологічної новели в Ужгородській центральній міській бібліотеці була проведена літературна година «Літописець долі народної».

Творчість Василя Стефаника - одна з яскравих сторінок української літератури. Вона одержала високу оцінку багатьох визначних майстрів художнього слова. У кожному його рядку, в кожному слові горить любов до рідного знедоленого народу, і ця любов вселяла в серця простих людей віру і надію на кращі часи.

Про життєвий і творчий шлях українського письменника розповіла бібліотекарка читального залу. Присутні на заході переглянули відеоролик про долю письменника, а також книги, які рекомендуємо прочитати.