• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

Турнір по шашкам у бібліотеці...

Сьогодні в Ужгородській центральній міській бібліотеці до Міжнародного дня жінок відбувся турнір по шашкам, за підтримки Управління спорту Ужгородської міської ради.
  Турнір проходив у три раунди, близько 20 учасників дуже наполегливо змагалися між собою.
   В результаті змагань серед спортсменів по шашкам 1-ше місце посіла Мандзинець Марина, 2-ге – Бенце Мар'яна, 3-тє – Гудак Христина.
  Переможці були нагороджені медалями та грамотами.
  Такий турнір по шашкам в міській бібліотеці проводиться вже вдруге.      Сподіваємось, що нам вдасться проводити такі заходи регулярно і кожного наступного разу вони будуть на вищому рівні.
  Ми дуже вдячні організаторам (Шпонтак Сергій та Павлов Євгеній «Спорт для всіх") , що допомогли нам провести турнір.