• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

«Діти за щасливе майбутнє України»

1.06.2014 року «До дня захисту дітей» бібліотека-філія №4 Ужгородської міської ЦБС та НВК «Гармонія» в м. Ужгороді вул. Доманинська, 263 провели флешмоб «Діти за щасливе майбутнє України».
   Акція була проведена дуже цікаво, веселі та щасливі діти малювали на асфальті свої уявні малюнки за символікою України, танцювали вигукували різні кричали про майбутнє України. По завершенню акції, дітям було подаровано повітряні кульки та різні солодощі.