![В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/449044055_877149604446323_7512627945517060574_n.jpg)
![Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/0103a0b8-e5f4-4c29-a068-115f52bd9501.jpg)
![Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/428147181_831357905699168_3357860567890776406_n.jpg)
![Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/395275344_760587656109527_6750927871582325198_n.jpg)
![Екскурсія до бібліотеки](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/380889951_737716958396597_1817137167647384204_n.jpg)
![Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/334950543_3363204393929320_6378854898517394141_n 1.jpg)
-
В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills
-
Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською
-
Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.
-
Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"
-
Екскурсія до бібліотеки
-
Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»
Бібліотека вийшла в люди
Середа, 25 червня 2014
Напротязі двох місяців (квітень-червень) працівники Ужгородської центральної міської бібліотеки проводять соціологічне дослідження "Стан поінформованості населення про бібліотечно-інформаційні послуги".
Нині активно впроваджуються в бібліотечну практику сучасні інформаційні технології. Їх застосування піднімає роботу бібліотек на новий рівень, зростає соціальне значення бібліотечної діяльності.
Працівники бібліотеки виявляють інформаційні потреби населення, яке обслуговують і на основі цього надають інноваційні послуги. Проте, не завжди потенційні користувачі мають інформацію щодо можливостей публічних бібліотек. Не кожний пересічний громадянин знає, якою насправді є сучасна бібліотека, які зміни відбулися у її структурі, які послуги вона може надати.
Тому виникла потреба у вивченні обізнаності населення щодо можливостей публічний бібліотек і разом з тим поінформувати, тих, хто не знає, які нові послуги надають сучасні бібліотеки.
-
Публічна інформація
-
Громадський інформаційний простір