• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

Бібліотека вийшла в люди

Напротязі двох місяців (квітень-червень) працівники Ужгородської центральної міської бібліотеки проводять соціологічне дослідження "Стан поінформованості населення про бібліотечно-інформаційні послуги".
   Нині активно впроваджуються в бібліотечну практику сучасні інформаційні технології. Їх застосування піднімає роботу бібліотек на новий рівень, зростає соціальне значення бібліотечної діяльності.
   Працівники бібліотеки виявляють інформаційні потреби населення, яке обслуговують і на основі цього надають інноваційні послуги. Проте, не завжди потенційні користувачі мають інформацію щодо можливостей публічних бібліотек. Не кожний пересічний громадянин знає, якою насправді є сучасна бібліотека, які зміни відбулися у її структурі, які послуги вона може надати.
   Тому виникла потреба у вивченні обізнаності населення щодо можливостей публічний бібліотек і разом з тим поінформувати, тих, хто не знає, які нові послуги надають сучасні бібліотеки.