1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills

  • Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

  • Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.

  • Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»


Громадський інформаційний центр на базі Ужгородської міської бібліотеки

Сьогодні в Ужгородській міській бібліотеці спільно з БФ «Центр громадських ініціатив» м. Перечин відбулась презентація Громадського інформаційного центру (ГІЦ), який діє на базі бібліотеки з 8 серпня 2014.

ГІЦ створений у рамках проекту «Громадські інформаційні центри у Вінницькій, Закарпатській, Львівській та Рівненській областях – ІІ етап». Він являється продовженням проекту «Громадські інформаційні центри у Львівський області», який був успішно реалізований в 2013 році. Проект співфінансований у рамках програми польського співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Програма “Підтримка демократії”.

Сьогодні вже не має потреби доводити комусь наскільки важлива для бібліотек участь у різних професійних і грантових конкурсах. Адже, у першу чергу, це можливість одержання додаткових фінансових засобів, підвищення професійного рівня та творчої ініціативи працівників.

На заході були присутні працівники бібліотек м. Ужгород, громадські активісти та активні користувачі бібліотеки.

Інформаційний центр в бібліотеці сприяє забезпеченню відкритого віртуального і фізичного доступу для широкого загалу користувачів до інформаційних ресурсів та послуг. Тут громадяни можуть відвідати тренінги та отримати консультації з методики пошуку необхідної інформації на сайтах органів державної влади та місцевого самоврядування, отримати правові консультації з питань пенсій, соціального захисту, трудової міграції; використовувати інформаційні ресурси, що містять законотворчі та нормативно-правові акти; пройти курси комп’ютерної грамотності та курси з працевлаштування.

Консультанти Громадського інформаційного центру допоможуть Вам у наступних питаннях:
- пошуку необхідної інформації в Інтернет-мережі;
- заповненні анкет на оформлення візи;
- знаходити оголошення про вакансії, учитися грамотно складати резюме та проходити співбесіду;
- замовити квитки на потяг, автобус, літак, а також концерт;
- замовити і оплатити банківською картою товари та послуги через Інтернет;
- поповнити мобільний рахунок за допомогою онлайн сервісів;
- зареєструватись на ЗНО;
- зареєструвати дітей до ДНЗ.
Та багато інших електронних послуг.

На веб-сайті нашої бібліотеки: city-library.uz.ua також відкрито розділ «Громадський інформаційний центр», який складається з 5-ти підрозділів: Органи місцевої влади; Резервування квитків; Візи та консульства; Поповнення мобільного рахунку; Інше.

Бібліотека сьогодні є місцем, де кожен громадянин отримує вільний доступ до інформації, а також може вирішити власні проблеми.

Наша мрія зробити бібліотеку привабливою для людей, урізноманітнити форми залучення користувачів до навчання, організації відпочинку та спілкування.

Важливо відмітити, що зі створенням ГІЦ кількість користувачів збільшилась, покращилась поінформованість громадян про можливість залучення до процесу законотворення, підвищилась якість та оперативність надання інформаційних послуг.

Не має сумніву, що ГІЦ потрібний сьогодні населенню і саме така робота перетворює бібліотеку в центр життя громади.

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі