1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

  • Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.

  • Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»


Насильству - НІ!

   Сьогодні 26 листопада Ужгородська міська бібліотека разом з Ужгородським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  завітали до Ужгородського музичного училища ім. Д. Задора з інформаційною  годиною до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». 

 Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

   Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
5 грудня – Міжнародний день волонтера;
6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;
10 грудня – Міжнародний день прав людини.»
  Юрист- консульт  Мельник Андрій Володимирович ознайомив присутніх  з метою акції і наголосив, що Найвищою цінністю будь – якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека. Для  соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах в м. Ужгороді  діють та співпрацюють такі служби: Служба у справах дітей, Відділ у справах сім'ї та молоді, Ужгородський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, які тісно пов’язані і взаємодіють. Кожен, хто звернувся до цих служб може конфіденційно, безкоштовно вирішити свої проблеми, або зателефонувати по телефону Довіри.
   Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема із вчиненням насильства в сім’ї. Якщо таке мало місце потрібно звернутися до соціальних служб та до внутрішніх органів.
Присутні студенти активно ставили запитання по різним актуальним для них проблемам.

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі