• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

Ужгородська центральна міська бібліотека 4 лютого активно долучилася до реалізації проекту «Майбутнє варто планувати», що реалізується БФ «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин) за фінансової підтримки програми «Здоров’я жінок України». Працівники бібліотеки, розповсюджували тематичні інформаційні брошури та провели інформаційні бесіди, метою яких стало привернення уваги жінок та пар репродуктивного віку, щодо прийняття рішення стосовно планування сім’ї та репродуктивного здоров’я. Жителі міста були зацікавлені даною інформацією та відкриті для спілкування.