1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

  • Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація дитячих робіт «Світ очима дітей» студії образотворчого мистецтва «Золота палітра»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»


Плануй своє життя

26 березня головна книгозбірня міста з радістю відчинила двері всім бажаючим переглянути кінофільм «Шістнадцятирічна мати».alt
Перегляд стрічки відбувся в рамках проекту «Майбутнє варто планувати» що реалізується спільно з БФ «Центр громадських ініціатив» м.Перечин та фінансується у рамках програми «Здоров’я жінок України». Це п’ятирічна Програма (2011-2016 рр.) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), яка впроваджується Інститутом досліджень і тренінгів імені Джона Сноу в партнерстві з Фондом «Здоров’я жінки та планування сім’ї» – українською неурядовою організацією.
В заповненому молоддю бібліотечному кінозалі панувала затишна й привітна атмосфера. Фільм за сюжетом легким назвати дуже складно. Психологічна драма виявилась важкою по сприйняттю і залишила за собою масу різноманітних емоцій, почуття переживань за долю головної героїні, шістнадцятирічної дівчини на ім'я Джессі, яка завагітніла і була змушена відкласти в сторону всі свої мрії та бажання на власну реалізацію і присвятити себе майбутній дитині. 
Несподівана кінцівка, корисний, зворушливий і повчальний фінал викликав бурю вражень у глядачів. Обговорення стрічки відбулося в дискусійній формі, хтось вважає вчинок головної героїні altправильним, дехто не підтримує такого способу вирішення проблеми. В цьому та іншому допомогли розібратися спеціалісти, які обговорили цю проблему з психологічної та духовної точок зору. 
Архімандрит Української богословської академії Карпатського університету – Діодор, висловив своє бачення цієї проблеми з духовної сторони, закликаючи молодь бути розсудливою та не забувати про християнські цінності.
Для кращого переосмислення побаченого Аніта Соскида, автор жіночого фестивалю «Єва-Фест», автор фестивалю тренінгів «Створи себе сам», психолог, арт-терапевт, пісковий терапевт, інструктор з санітарної освіти обласного Центру здоров’я, ведуча та автор унікальних тренінгів, співавтор майстерні «zТвори» провела цікавий тест. Присутні поділившись на дві групи, охоче відповідали на запитання: чи було корисно побувати на кінодрамі, які висновки зробили для себе після перегляду фільму, при можливості, що саме запитали б у героїні фільму, з яким усвідомленням ідуть додому.
За підтримки БФ «Центр громадських ініціатив»( м. Перечин) ми створили додаткові зручності, щоб перегляд кінофільму був ще приємнішим - організували солодкий стіл.alt
Висловлюємо слова подяки партнерам нашого заходу: Благодійному фонду «Центру громадських ініціатив» м. Перечин, Обласному центру здоров’я м.Ужгород, Українській богословській академії Карпатського університету та Ужгородському коледжу культури і мистецтв. 
Тож давайте планувати своє майбутнє. Вчитися планувати важко, але цей процес приносить задоволення, оскільки скеровує людину на дорогу щастя.

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі