1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

  • Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація дитячих робіт «Світ очима дітей» студії образотворчого мистецтва «Золота палітра»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»


«Без сім’ї немає щастя на землі»

18 травня у літературно-мистецькій вітальні Ужгородської центральної міської бібліотеки пройшов тематичний вечір з нагоди Міжнародного Дня сім’ї та Дня матері під назвою «Без сім’ї немає щастя на землі» .
Ми не уявляємо свого життя без рідних людей, які завжди готові зігріти нас теплом і ласкою, любов’ю, бажанням допомогти й розрадити. Материна ніжна турбота, батькова вимогливість і сила, братова підтримка, бабусина доброта… Хіба може бути щасливою людина без усього цього? Яких би життєвих перипетій не зазнавала людина, які б перешкоди не долала, як би не страждала – завжди вона знаходить прихисток і розраду в сім’ї, де її підтримують, розуміють, жаліють.alt

Вечір відкрила бібліотекар читального залу Андріана Гузак, яка привітала присутніх з святом, наголосила, що саме сім’я, є тим фундаментом, з якого формується людина.
На захід завітала спеціаліст Ужгородського міського центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді Тетяна Геба, яка в цікавій і доступній формі провела бесіду про відносини батьків і дітей, про відносини у сім’ї, приводячи багато прикладів. Присутня молодь не залишилася байдужою до цієї теми і приймали активну участь у розмові, давали багато запитань. Тематичний вечір пройшов у дружній атмосфері.

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі