1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

  • Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація дитячих робіт «Світ очима дітей» студії образотворчого мистецтва «Золота палітра»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»


«Квітни пишним садом, мово України»

alt9 листопада – День української писемності та мови. Це одне з наймолодших державних свят. Його запроваджено 1997 року за ініціативою Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка.  У листопаді 1997 р. був виданий указ Президента України “Про День української писемності та мови”. У ньому сказано, що за ініціативою громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства встановлено День української писемності та мови. Свято відзначається щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця.alt

 Cаме в цей день  у літературно – мистецькій вітальні клубу «Гармонія» відбувся тематичний вечір  «Квітни пишним садом, мово України».

Тематичний вечір підготували та провели бібліотекарі відділу обслуговування Лейла Мамедова та Зейкан Наталія. Вони разом із студентами Ужгородського музичного училища ім. Д.Задора згадали історію виникнення писемності, відчули красу рідної мови, прослухали виступи своїх товаришів.  Під час заходу звучала і чудова українська пісня. Гості та студенти відчули мелодійність нашої мови та пісні у  виконані  Волос Іванни з піснею "Моя Україна" та  Сабов Анастасія пісня "Під дубиною" студентів Ужгородського музичного училища ім.Д.Задора.alt

Підсумовуючи, можемо стверджувати, що нашому поколінню випало складне й відповідальне завдання  - відродження української мови, державності, нації. Студенти переконалися, що знати, берегти і примножувати знання про рідну мову – обов’язок кожного українця.alt

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі