-
В Ужгородській публічній бібліотеці відбувся музично-літературний вечір «Таємниці Сковороди».
-
«Тобі, Україно – моя шана і любов», під такою назвою в Ужгородській публічній бібліотеці пройшли патріотичні читання.
-
В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills
-
Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською
-
Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.
-
Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"
Тренінг "Права людини та гендерна рівність"
Четвер, 15 грудня 2016
14-15 грудня в Ужгородській центральній міській бібліотеці проходив тренінг «Права людини та гендерна рівність». Даний тренінг є заходом Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та проводиться в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Реагування на порушення прав людини та посилення правової спроможності громадян та правозахисників в Україні»/ «Права людини в дії», який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. Локальними партнерами та розробниками заходу є ГО «Закарпатська громада», ГО «Ужгородська міська організація Спілки жінок України» та Закарпатська молодіжна рада – Відокремлений підрозділ ГС «Національна молодіжна рада України».
Захід відкрила начальник управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ольга Василиндра. Привітали учасників директор Ужгородської ЦМБС Людмила Ленарт, голова президії ГО «Ужгородська міська організація Спілки жінок України» Валентина Митровцій та виконавчий директор ГО «Закарпатська громада» Борис Кондратюк.
Мета цього тренінгу підвищити рівень поінформованості у сфері забезпечення та захисту прав людини, сприяти розумінню значення гендерної рівності та впровадження гендерних підходів у суспільстві, сприяти розумінню значимості запобігання дискримінації за ознакою статі та подолання гендерного насильства і його наслідків у суспільстві.
На першому дні заходу учасники розглядали такі питання як : основні концепції прав людини, каталог прав людини та окремі стандарти їх захисту.
На другому дні тренінгу розглядалися такі питання як недискримінація та питання гендерної рівності, гендерно-обумовлене насильство та його наслідки та міжнародні засади та національне законодавче забезпечення у сфері попередження насильства в сім’ї.
За два дні тренінгу учасники мали творчо та креативно підійти до вирішення всіх тих проблем та завдань, які розглядалися.
На закінчення тренінгу всі учасники отримали сертифікати.
-
Публічна інформація
-
Громадський інформаційний простір