• Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

• В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

Презентація збірки "Свято-це серйозне діло" Ганни Томенюк

alt30 березня  в Ужгородській міській бібліотеці відбулась презентація третьої збірки «Свято – це серйозне діло» поетеси Ганни Томенюк, яку провела працівник бібліотеки Мамедова Лейла.

В цій книжці зібрані розповіді про усі найвизначніші свята року, які ми традиційно святкуємо, аби наповнювати своє життя духовністю та гордістю за звичаї свого народу. Збірка віршів поетеси про свята та святкування адресована усім і дорослим і дітям. Вірш «Правда» зачитала працівник бібліотеки Приміч Мар’яна. Але як зазначила поетеса вона пише вірші не тільки для дорослого читача, але й для дітей. Тому до нас завітали дітки, які підготували її вірші.  alt

Студенти державного музичного училища ім. Д.Задора привітали поетесу музичним подарунком «Черемшина», виконала Волос Іванна .

Запрошена гостя, Рижковська Галина Володимирівна, висловила своє захоплення від творчості поетеси і побажала їй подальшого натхнення.

На завершення, Ганна Томенюк разом з онучкою Белей Євгенією виконала пісню «Про Богородицю».alt