1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

  • Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація дитячих робіт «Світ очима дітей» студії образотворчого мистецтва «Золота палітра»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»


Ужгородська молодь дискутувала над тим, як треба боротися з корупцією

alt19 січня в Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшов круглий стіл «Молодь проти корупції». Організатором заходу виступив УМГО «Єдине Студенство». Мета заходу , щоб молодь дослухалася до громадських активістів, щодо боротьби проти корупції і щоб разом розробити механізми подолання корупції.

На початку круглого столу студент 4 курсу УжНУ Роман Маргітай провів презентацію на тему : що таке корупція, хабар у правовому полі, навів статистику про рівень корупції в Україні та розповів про світовий досвід антикорупційних заходів. Присутні, також змогли переглянути соціальний ролик по даній темі, який вже викладено в соціальних мережах https://www.youtube.com/watch?v=otw3k-zOzms
Надзвичайно активною і дискусійною була розмова. Учасниками висловлювалися різні ідеї щодо боротьби з корупцією, зокрема УМГО «Єдине Студенство» на заході презентувало наліпки «Молодь проти корупції».alt

Саме це на їх думку буде стимулювати студентську молодь на навчання, замість того щоб давати хабар. Всі присутні дійшли до одного висновку, що насамперед треба глобально міняти свідомість громадян і мають бути розроблені механізми , які будуть протидіяти корупції.

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі