1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

  • В Ужгородській міській бібліотеці Іван Хланта творчо відзначив свій 80-річний ювілей

  • Серце, що кохає

  • В ПРОЕКТІ «РОЗКРИЙ СВІЙ ТАЛАНТ» ДЕБЮТУВАЛА СТУДЕНТКА УЖГОРОДСЬКОГО МУЗИЧНОГО КОЛЕДЖУ ДАР’Я ГУЗИНЕЦЬ

  • «Квіти у полі, там, де Крути»

  • УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА МУЗИЧНО ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ЗБІРКУ ПОЕЗІЙ У МІСЬКІЙ БІБЛОТЕЦІ


Студенти Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора здійснили віртуальну подорож по незвичним театрам світу

alt27 березня Міжнародний день театру. З  цієї нагоди в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбулася віртуальна подорож «Незвичні театри світу». Запрошені студенти Ужгородського музичного коледжу ім. Д.Задора  мали змогу помандрувати незвичними за формами і змістом відомими і маловідомими театрами  світу, зокрема, Сіднейський оперний театр,Мультимедійний театр, Zibo Grand Theatre, Busan Opera House та інші.

В останні роки з’явилося чимало вельми незвичних театрів, при чому це стосується не тільки змісту , але навіть форми будівель.

Це і Сіднейський оперний театр, який є одним з шедеврів світової культури та включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, це і Мультимедійний оперний театр Busan Opera House в м. Пусан (Південна Корея).

Окремо і багато можна розповідати про Плаваючу сцену в м. Брегенц в Австрії, який  щорічно на фестивалі опери приймає групи оперних театрів усього світу. Головна прикраса цього фестивалю – велика плаваюча сцена з грандіозними декораціями, яка ще й рухається.

Ще одною родзинкою в світовій культурі і архітектурі є Театр в Гуанчжоу побудований так, що нагадує величезну акулу, яка немов розкрила свою світящу щелепу. Назва цього театру — Guangzhou Opera House.

Цікаво і незвично також виглядає Zibo Grand Theatre, що знаходиться в Китаї в провінції Шандун. Його будівля, виглядає як куб, що стоїть в оточені води, нагадуючи цим плаваючу сцену у місті Брегенц. Відмінність в тому, що театр не рухається.

Але крім цих незвичайно фантастичних театрів присутні здійснили віртуальну подорож alt

Ми в соцмережах