1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills

  • Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

  • Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.

  • Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»


Студенти Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора здійснили віртуальну подорож по незвичним театрам світу

alt27 березня Міжнародний день театру. З  цієї нагоди в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбулася віртуальна подорож «Незвичні театри світу». Запрошені студенти Ужгородського музичного коледжу ім. Д.Задора  мали змогу помандрувати незвичними за формами і змістом відомими і маловідомими театрами  світу, зокрема, Сіднейський оперний театр,Мультимедійний театр, Zibo Grand Theatre, Busan Opera House та інші.

В останні роки з’явилося чимало вельми незвичних театрів, при чому це стосується не тільки змісту , але навіть форми будівель.

Це і Сіднейський оперний театр, який є одним з шедеврів світової культури та включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, це і Мультимедійний оперний театр Busan Opera House в м. Пусан (Південна Корея).

Окремо і багато можна розповідати про Плаваючу сцену в м. Брегенц в Австрії, який  щорічно на фестивалі опери приймає групи оперних театрів усього світу. Головна прикраса цього фестивалю – велика плаваюча сцена з грандіозними декораціями, яка ще й рухається.

Ще одною родзинкою в світовій культурі і архітектурі є Театр в Гуанчжоу побудований так, що нагадує величезну акулу, яка немов розкрила свою світящу щелепу. Назва цього театру — Guangzhou Opera House.

Цікаво і незвично також виглядає Zibo Grand Theatre, що знаходиться в Китаї в провінції Шандун. Його будівля, виглядає як куб, що стоїть в оточені води, нагадуючи цим плаваючу сцену у місті Брегенц. Відмінність в тому, що театр не рухається.

Але крім цих незвичайно фантастичних театрів присутні здійснили віртуальну подорож alt

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі