• Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

• Екскурсія до бібліотеки

• Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

• В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

"Серце, що кохає"

altРомантикою та особливим ліричним настроєм був сповнений тематично-розважальний захід «Серце, що кохає», який відбувся в Ужгородській центральній міській бібліотеці за сприяння управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради. Активними учасниками свята були студенти Ужгородського музичного коледжу ім. Д. Є. Задора.

alt

Розпочався захід знайомством з традиціями святкування Дня  Валентина в різних країнах світу та переглядом відеоролика. Родзинкою заходу були конкурси та розваги, організовані бібліотекарями, в яких із задоволенням брали участь студенти коледжу. Всі переможці були нагороджені призами.alt

З нагоди святкування Дня Валентина на абонементі міської бібліотеки організовано книжкову виставку, на якій представлені класичні та сучасні твори про найпрекрасніше почуття – кохання.

В читальній залі, для всіх бажаючих зробити неординарне фото, організовано фотозону.alt