• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

"Серце, що кохає"

altРомантикою та особливим ліричним настроєм був сповнений тематично-розважальний захід «Серце, що кохає», який відбувся в Ужгородській центральній міській бібліотеці за сприяння управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради. Активними учасниками свята були студенти Ужгородського музичного коледжу ім. Д. Є. Задора.

alt

Розпочався захід знайомством з традиціями святкування Дня  Валентина в різних країнах світу та переглядом відеоролика. Родзинкою заходу були конкурси та розваги, організовані бібліотекарями, в яких із задоволенням брали участь студенти коледжу. Всі переможці були нагороджені призами.alt

З нагоди святкування Дня Валентина на абонементі міської бібліотеки організовано книжкову виставку, на якій представлені класичні та сучасні твори про найпрекрасніше почуття – кохання.

В читальній залі, для всіх бажаючих зробити неординарне фото, організовано фотозону.alt