1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація дитячих робіт «Світ очима дітей» студії образотворчого мистецтва «Золота палітра»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

  • Презентація книжок «Пісні українців Кубані» та «Пісні українців Мараморощини (Румунія)» Івана Хланти

  • В УЖГОРОДІ НА БАЗІ БІБЛІОТЕКИ РОЗПОЧАЛА СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ «ШКОЛА ВИХІДНОГО ДНЯ»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відкрилася унікальна фотовиставка на підтримку Всеукраїнської акції «Вшануй»


"Серце, що кохає"

altРомантикою та особливим ліричним настроєм був сповнений тематично-розважальний захід «Серце, що кохає», який відбувся в Ужгородській центральній міській бібліотеці за сприяння управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради. Активними учасниками свята були студенти Ужгородського музичного коледжу ім. Д. Є. Задора.

alt

Розпочався захід знайомством з традиціями святкування Дня  Валентина в різних країнах світу та переглядом відеоролика. Родзинкою заходу були конкурси та розваги, організовані бібліотекарями, в яких із задоволенням брали участь студенти коледжу. Всі переможці були нагороджені призами.alt

З нагоди святкування Дня Валентина на абонементі міської бібліотеки організовано книжкову виставку, на якій представлені класичні та сучасні твори про найпрекрасніше почуття – кохання.

 

В читальній залі, для всіх бажаючих зробити неординарне фото, організовано фотозону.alt

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі