• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

Презентація книги Кралицького

alt27 лютого в Ужгородській центральній  міській бібліотеці відбулася презентація творів  Анатолія Кралицького , відомого не тільки в Закарпатті, але й за його межами, письменника, публіциста, історика, етнографа, монаха греко – католицького  Чина св. Василія Великого, ігумена Мукачівського монастиря.

Книгу представив укладач Валерій Падяк та рецензент Володимир Фенич.alt

В своїй промові п. Валерій, наголосив, що Анатолій Кралицький  своєю безмежною енергією творця, талантом письменника – романтика зайняв достойне місце в літературі доби Будительства.

На сьогодні ця книга є одним з найповніших зібрань творчого доробку А.Кралицького, в якій вміщена проза, переклади, мемуари, публіцистика.

Насамкінець В.Падяк подарував книги А.Кралицького та багато інших книг для поповнення фонду міської бібліотеки.