• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

Нарешті ми відкрилися!

Шановні читачі!

Ми так довго цього чекали!

Раді повідомити Вас, що бібліотека розпочинає обслуговування,  але з певними обмеженнями.

Щоб Ви почувалися в безпеці ми змушені дотримуватись відповідних умов соціальної взаємодії.

Обслуговування буде здійснюватись за умов:

1. Обслуговування проводиться тільки за наявності маски (отже, не залишайте їх вдома)
  2. Дотримання гігієнічних норм (засоби індивідуального захисту, обробка рук дезінфектором);
  3. Дотримання дистанції не менше ніж 1,5 -2 метри;
  4. Якщо у Вас нежить або погано почуваєтеся утримайтеся від відвідування бібліотеки;
  5. Відкривається лише абонемент. Читальна зала та інформаційний відділ тимчасово не працю
  6.  Самостійний вибір літератури з поличок стелажів дозволяється лише в одноразових рукавичках.
  7. Повернені книги до бібліотеки також проходитимуть 14-тиденну обсервацію.