• Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

• В Ужгородській міській бібліотеці Іван Хланта творчо відзначив свій 80-річний ювілей

• Серце, що кохає

• В ПРОЕКТІ «РОЗКРИЙ СВІЙ ТАЛАНТ» ДЕБЮТУВАЛА СТУДЕНТКА УЖГОРОДСЬКОГО МУЗИЧНОГО КОЛЕДЖУ ДАР’Я ГУЗИНЕЦЬ

• «Квіти у полі, там, де Крути»

• УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА МУЗИЧНО ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ЗБІРКУ ПОЕЗІЙ У МІСЬКІЙ БІБЛОТЕЦІ

Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

20 травня в Ужгородській міській бібліотеці пройшла презентація 3 –ої книги  Інни Магас «Промов моє ім’я».

Інна Магас – юна ужгородська письменниця. Їй 19 років, навчається в УжНУ на 2 курсі медичного факультету, спеціальність «Фармація». Вважає, що «книги – це неймовірний всесвіт, де ти можеш бути ким завгодно!»

Нова Книга «Промов своє ім’я» Інни Магас це пригодницька повість про підлітків – присвячена стосункам  між однолітками, друзями та батьками, про перше кохання про дружбу, про страхи,  небачені таланти та незвичні здібності.

Книгу видано у вигляді скетчбука, що наповнений різними цікавинками.

Родзинкою презентації нової книги стали конкурси з призами.