• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

20 травня в Ужгородській міській бібліотеці пройшла презентація 3 –ої книги  Інни Магас «Промов моє ім’я».

Інна Магас – юна ужгородська письменниця. Їй 19 років, навчається в УжНУ на 2 курсі медичного факультету, спеціальність «Фармація». Вважає, що «книги – це неймовірний всесвіт, де ти можеш бути ким завгодно!»

Нова Книга «Промов своє ім’я» Інни Магас це пригодницька повість про підлітків – присвячена стосункам  між однолітками, друзями та батьками, про перше кохання про дружбу, про страхи,  небачені таланти та незвичні здібності.

Книгу видано у вигляді скетчбука, що наповнений різними цікавинками.

Родзинкою презентації нової книги стали конкурси з призами.