• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

"Геть куріння! Ми здорове покоління".

31 травня до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням Ужгородська центральна міська бібліотека провела вуличну акцію під гаслом "Геть куріння! Ми здорове покоління".
Працівники бібліотеки проводили для перехожих ужгородців бесіду про шкідливість куріння закликаючи до здорового способу життя та роздавали інформаційні флаєри, на яких детальніше розписано, які шкідливі речовини містить в собі сигарета і які можуть бути наслідки куріння для здоров'я людини.