• Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

• В Ужгородській міській бібліотеці Іван Хланта творчо відзначив свій 80-річний ювілей

• Серце, що кохає

• В ПРОЕКТІ «РОЗКРИЙ СВІЙ ТАЛАНТ» ДЕБЮТУВАЛА СТУДЕНТКА УЖГОРОДСЬКОГО МУЗИЧНОГО КОЛЕДЖУ ДАР’Я ГУЗИНЕЦЬ

• «Квіти у полі, там, де Крути»

• УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА МУЗИЧНО ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ЗБІРКУ ПОЕЗІЙ У МІСЬКІЙ БІБЛОТЕЦІ

"Геть куріння! Ми здорове покоління".

31 травня до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням Ужгородська центральна міська бібліотека провела вуличну акцію під гаслом "Геть куріння! Ми здорове покоління".
Працівники бібліотеки проводили для перехожих ужгородців бесіду про шкідливість куріння закликаючи до здорового способу життя та роздавали інформаційні флаєри, на яких детальніше розписано, які шкідливі речовини містить в собі сигарета і які можуть бути наслідки куріння для здоров'я людини.