• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

• Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

• В Ужгородській міській бібліотеці Іван Хланта творчо відзначив свій 80-річний ювілей

• Серце, що кохає

"Геть куріння! Ми здорове покоління".

31 травня до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням Ужгородська центральна міська бібліотека провела вуличну акцію під гаслом "Геть куріння! Ми здорове покоління".
Працівники бібліотеки проводили для перехожих ужгородців бесіду про шкідливість куріння закликаючи до здорового способу життя та роздавали інформаційні флаєри, на яких детальніше розписано, які шкідливі речовини містить в собі сигарета і які можуть бути наслідки куріння для здоров'я людини.