• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

Вечір поезії Першого Всеукраїнського проєкту «Тур поезії» від Marmurstore

5 червня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся вечір поезії Першого Всеукраїнського проєкту «Тур поезії» від Marmurstore.
Мета «Туру поезій» – це 24 обласних центри, 48 вечорів поезії та безмірна любов до рідного слова. На вечорі поезії звучали вірші класиків і сучасників. Прихильники поетичного слова почули вірші Л.Костенко, І.Франка, Т.Шевченка, С.Жадана.
Мармур - культурний проєкт, створений для просування українського Слова через контент, статті, інфографіки та одяг. Мета мармурової команди – популяризація української культури в Україні.