• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

• Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

• В Ужгородській міській бібліотеці Іван Хланта творчо відзначив свій 80-річний ювілей

• Серце, що кохає

Вечір поезії Першого Всеукраїнського проєкту «Тур поезії» від Marmurstore

5 червня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся вечір поезії Першого Всеукраїнського проєкту «Тур поезії» від Marmurstore.
Мета «Туру поезій» – це 24 обласних центри, 48 вечорів поезії та безмірна любов до рідного слова. На вечорі поезії звучали вірші класиків і сучасників. Прихильники поетичного слова почули вірші Л.Костенко, І.Франка, Т.Шевченка, С.Жадана.
Мармур - культурний проєкт, створений для просування українського Слова через контент, статті, інфографіки та одяг. Мета мармурової команди – популяризація української культури в Україні.